<strong style=”color:#13966a;”>Spor salonlarının dezenfeksiyonu;</strong>

Spor alanlarını süpürmek, silmek hijyen sağlamaz. Mikrop, mantar ve virüsler üremeye devam ederler. Dokunulan her şey mikrop, mantar ve virüsle kaplıdır.

Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır.

Bunun tek yolu ise, BTM NanoClearAG nano gümüş mucizesinin uygulanmasıdır.

<strong style=”color:#13966a;”>NanoClearAG ile;</strong>

Duvarlar, yerler, kapılar, masalar, sandalyeler, spor aletleri, bütün eşyalar uzun süreli (3 AY) antibakteriyel özellik kazanır. Sporcular, temas ve solumun yoluyla bulaşacak grip, mantar vs. gibi bulaşıcı hastalıklardan korunur.

Ter, rutubet gibi ortam kokuları, mikroorganizmaların ölmeleri ve tekrar üreyememeleri nedeniyle yok olur veya çok azalır.

<strong style=”color:#13966a;”>Sporcuların hijyeni;</strong>

Giyilmeden önce giysilere, formalara sıkılacak BTM NanoClearAG ile giysiler deterjanla yıkanıncaya kadar, antibakteriyel ve koku giderici özelliği kazanır.

Terlersiniz ancak kötü kokmazsınız. Böylece, vücudunuzun doğal işleyişine bir zararı olmaz.

BTM NanoClearAG yaralanmalarda da, enfeksiyon kapma riskinini azaltır. Ter, sigara ve diğer istenmeyen kokuları yok eder. Parfüm kokusunu ise engellemez. Ayakkabıların içine sıkılırsa, uzun süreli olarak ayaklardaki koku, kaşıntı ve kızarıklığın yanı sıra mantarları, mayasılları da yok ederek, ayaklarda ferahlık sağlar.