Oteller için Antibakteriyel Oda Kampanyamız Başlamıştır.

Turizm sektöründe müşteri memnuniyeti sağlamak esastır. Otellerde müsteri memnuniyeti sağlamak için ilk koşul ise hijyen uygulamalarıdır.

Hijyenik odalar, insanları, mikrop, mikroorganizma, mantar, kötü kokulardan koruyacak şekilde donatılmış, hava kalitesinin kontrol edildiği mikroorganizmaların büyümesine imkan vermeyen hijyenik ortamlardır.

Oteller, çoğu kansorejen ve sağlığa zararlı kimyasallar içeren deterjanlar ile temizlenmekte, antibakteriyel hale getirilmekte, istenmeyen kokular ile sıgara içilen odalarda her müşteri gidişinde hidrojen peroksit veya ozon kullanılmakta, kötü kokular koku ile örtülmektedir. Bunlar pahalı ve kısa ömürlü yöntemlerdir.

Otellerdeki yatakları ve yastıkları hijyenik hale getirmeden, yastık kılıflarını ve çarşafları değiştirmekle, yataktaki ve yastıktaki bakteri, mantar ve mikropları ve doğal kokuları yok edemezsiniz.

Doğa Haşere İlaçlama Mucizesi;

Otelinizin, halıları, duvarları, eşyaları uzun süreli antibakteriyel hale gelir. Müşterileriniz halılarınıza basmaktan, eşyalarınıza dokunmaktan çekinmez.

Klimalarınızın filtrelerine Btm NanoClearAG uygulayarak havalandırma-klima kaynaklı kokuları kesebilirsiniz. Klimalar havadaki kötü kokuları, bakteri ve virüs ve küf sporlarını emerek yok eder. Kaliteli ve bakteri, virüslerle kirlenmemiş hava üfler.

Otelinizde, rutubet, küf, ter gibi organik kokularla beraber, bir kısım kimyevi kokularda yok olur. Her müşteri değiştiğinde odalarınızı sadece havalandırırsınız. Koku giderici sıkmak zorunda kalmazsınız. Kokusuz bir ortam oluşur.

Özel formülü sayesinde adeta bir mıknatıs etkisi yaratarak, civardaki ve havada asılı kalan, uçuşan tüm mikro organizmaları, küf sporlarını ve doğal kokuları kendine çekip yok eder. Bu benzersiz bir özelliktir. ULV aleti ile spreyleme yaparak çok kısa bir sürede bütün otelinizi, odalarınızı, hijyenik ve kokusuz hale getirebilirsiniz.

Hijyenik-kokusuz otel ve odalar için uzun süreli ve çok etkin dezenfektasyon için Btm NanoClearAG en iyi çözümdür. Müşteri memnuniyeti artar. Hijyenik odalarınızı daha pahalı fiyata satabilirsiniz.

Benzersiz bir hijyen sağlayarak müşteri memnuniyeti yaratmanın dışında Btm NanoClearAg Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın başlattığı “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” projesi kapsamında Bakanlık belgeli konaklama tesislerine, belirlenen kriterlere uymaları koşuluyla verilen mevcut Turizm İşletmesi Belgelerindeki yıldızların yeşil olarak gösterildiği ve plaketlerinin üzerinde çevreye duyarlı tesis ibaresinin yazıldığı bir çevre etiketi (eko-label) uygulamasına bir adım daha yaklaşmanızı sağlar.

Yeşil Yıldız’a ulaşmanız için bir adım da Btm NanoClearAG’ den

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın başlattığı “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” projesi kapsamında Bakanlık belgeli konaklama tesislerine, belirlenen kriterlere uymaları koşuluyla verilen mevcut Turizm İşletmesi Belgelerindeki yıldızların yeşil olarak gösterildiği ve plaketlerinin üzerinde çevreye duyarlı tesis ibaresinin yazıldığı bir çevre etiketi (eko-label) uygulamasına sahip olmak Btm NanoClearAG ile daha kolay…