TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI OTOBÜSLER, METROLAR

Gripli, veremli, mantarlı hasta, temiz, pis veya çok pis, öksüren, burnu akan, elinde milyarlarca bakteri, virüs taşıyan binlerce insanın bindiği otobüsler, metrolar dahil tüm toplu taşıma araçları, mikro organizmaların en kolay bulaşabildiği ve etkili olduğu yerlerdir.

Oturduğunuz, tutunduğunuz her şeyden ve havadan her an mikrop-mantar virüs kapabilirsiniz. Çok hastalanabilir,havada dolaşan pis kokulardan da çok rahatsız olabilirsiniz.Bu araçlar çoğunlukla etil alkol veya zararlı kimyasallar ile dezenfekte edilmektedir.

Alkol ve kimyasallar uçarak yok olunca mikrop, mantar virüsler tekrar üremeye başlamakta, koruma etkisi kalmamaktadır.

NanoClearAG MUCİZESİ

Toplu taşıma araçlarına ULV cihazı ile ince sisleme tarzında yapılacak uygulama, tüm aracı antibakteriyel hale getirir. Araç içindeki, ter ve ayak kokusu gibi istenmeyen kokular da yok olur.

NanoClearAG’nin etkisi, uygulama yapıldıktan sonra sabunlu veya deterjanlı su ile tekrarlı yıkanana kadar uzun bir süre devam eder. İnce temizlikten sonra kısa bir sürede bir kilo NanoClearAg ile asgari 100 m2 lik bir alanı antibakteriyel hale getirebilirsiniz. Bir saat kuruması ve yapışmasını bekledikten sonra kullanıma açabilirsiniz.

NanoClearAG araç içinde, havada uçuşan mikro organizmalar da kendisine çekerek yok eder.Bu da emsalsiz bir özelliktir.