Btm Nanoclearag İle Saf Nano Gümüş Mucizesi Ofislerinize Geliyor!

İş yerine giren herkes kendi mikroplarını getirir ve bırakır. Gripli, veremli, mantarlı, öksüren, burnu akan, elinde, üstünde milyarlarca bakteri, virüs taşıyan insanların girdiği iş yerleri, mikro organizmaların en kolay bulaşabildiği ve etkili olduğu alanlardır. Hapşırık ve öksürük ile havaya yayılan virüsler, solunum yolu ve el temasıyla , havalandırma cihazlarının da yardımıyla iş yerindeki kişilere bulaşır. Bu virüsler üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle, soğuk algınlığı, sinüzit, bademcik iltihabı, dış kulak iltihabı, bronşit hatta ölümcül zatürreye bile neden olabilen hastalıklara sebebiyet vermektedir.

Mikroplar bulaştıkları insanlarda belirli bir kuluçka dönemini geçirdikten sonra etkili olmaktadır. Mikrop bulaşmış vatandaşlar farkına varmadan bindiklri araçlara, gittikleri her yere, evlerine bu virüsleri taşımakta, iş arkadaşları, ailesi ve temas ettiği herkes risk altına girmektedir.

Türkiye’de de her yıl yüzbinlerce vatandaşımızın gribe yakalanması yüksek ilaç ve hastane harcamalarını gerektirmekte, işyerlerinde iş gücü ve dolayısı ile üretim kaybı nedeniyle büyük ekonomik kayıplar meydana gelmektedir.

İşyerlerinde grip nedeniyle işe gelmemenin maliyeti her kuruma göre değişmekle birlikte endüstriyel alanda grip sebebi ile 3-7 gün boyunca işe gelmeyen bir işçinin verdiği zarar, kendisine ödenen maaş + üretim kaybı + o sürede nakite çevrilemeyen hammadde tutarının verdiği zarar kadardır. Servis hizmeti veren sektörlerde ise ana kayıp işe gelmeyen kişiye ödenen maaş ve yerine getirilemeyen hizmet getirisinin toplamıdır. Yapılan uluslararası araştırmalarda gösterilmiştir ki kış mevsiminde işe gelinmeyen günlerin %31’inden, bütün yıl boyunca işe devamsızlığın ise %10-12’sinden grip sorumludur.

İş yerlerinin, hastalıkların yayılmasında da çok önemli rolü vardır. Çünkü dokunulan her şey mikrop, mantar virüsle kaplıdır. İş yerlerini elektrik süpürgesi ile süpürmek, silmek hijyen sağlamaz. Mikrop, mantar ve virüsler üremeye devam ederler. Mevcut temizleme yöntemleri ile yapılan uygulamalar, bakterilerin suya, antibiyotiğe ve birçok temizlik malzemesine dayanacak yapıda olmaları, etil alkol gibi temizlik malzemelerinin de uçarak yok olmaları neden virüsle kaplıdır.

Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine, hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır. Bunun için yaşam alanları, iş yerleri antibakteriyel hale getirilmelidir.

Sizleri dünyanın en ileri teknolojisi kabul edilen ‘’Nano Teknoloji’’ ile üretilen, çevre dostu, mucizevî bir antibakteriyel dezenfektan olan Btm NANOCLEARAG ile tanıştırmak istiyoruz.

UYGULAMA

⬩ ULV cihazı kullanarak 5 bar kuvvetinde spreyleme yapılarak, mikroorganizmaların barınabileceği dezenfekte edilememiş hiçbir yer bırakılmaz.

⬩ Klimaların, filtreleri çıkartılmalı, yıkanmalı, kurutulduktan sonra spreylenmelidir.

⬩ 1 litre Btm NanoClearAG, halı kaplı alanlarda 100 m2, halı olmayan alanlarda yaklaşık 200 m2 bir alan antibakteriyel hale getirir.

⬩ 3 ayda bir hijyen kontrolü yapılarak, test sonucunda 500 RLÜ üstünde bakteri çıkan alanlar tekrar uygulama yapılarak antibakteriyellik sürekli hale getirilir.

İŞ YERİNİZE ‘HİJYEN’ PLAKETİ TAKARAK FARKLILIK YARATABİLİRSİNİZ.