Fare İlaçlama, Doğa Haşere İlaçlama ve haşere kontrol merkezi olarak fare, hamam böceği, bit, pire, örümcek, akrep, yılan, kene, sinek, sivrisinek gibi kemirgen ve böcek türleri ile mücadelenizde uzman çözümler sunarız.

Kurumsal ya da özel olarak kullanılan binaların sizin dışınızda ev sahipliğini yapan bir özelliği vardır. Yaşadığınız ya da çalıştığınız binalarda yalnızca siz değil, sizinle birlikte davetsiz misafirlerde dolaşmaktadır.

Bina gibi yapılarda haşerelerin görülmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Sürekli dışarı ile temas halinde olan binalarda hem kapıdan hem de pencereden haşere ve kemirgenlerin girme olasılığı oldukça yüksektir. Haşere ve kemirgenler tarafından en çok tercih edilen mekanlardan biri olan binaların mutlaka düzeli periyotlar halinde ilaçlanması gerekir. Özellikle ortak kullanım alanı olan binalarda haşere ve kemirgenlerin taşıdığı hastalıkların insandan insana bulaşma olasılığı çok daha yüksektir. Haşereler sıcak ortamı çok severler ve bu ortamlarda çok daha hızlı ürerler. Hızlı üredikleri için tüm binayı çok kısa bir sürede ele geçiren haşereler zamanla bina içerisinde bulunan diğer canlıların hayatını tehlikeye sokacaktır. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına Pakiş ilaçlama hizmetini 7 gün 24 saat arayabilir, destek isteyebilirsiniz. Ön keşif yaparak haşere türüne karar verip ona uygun bir ilaçlama yöntemi ile çalışan bir firma olarak eğitimli kadromuz ile profesyonel bir ilaçlama hizmeti sunmayı başarıyoruz.

Bina ilaçlama hizmetinde kullandığımız tüm malzemeler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, fakat haşere ve kemirgenlerin korkulu rüyası olan ilaçlama hizmetimizden biran önce faydalanmalısınız. Kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı için ilaçlama yapmayı ihmal etmeyin.